Hürriyet Emlak ile dünyanın önde gelen gayrimenkul markalarından Realty World Türkiye Otomatik İlan Entegrasyonu konusunda işbirliği gerçekleştirdi. Anlaşma sayesinde Realty World Türkiye web sitesindeki portföyler artık kolayca Hurriyetemlak.com’da yayınlanabilecek.

Hürriyet Emlak ile yapılan entegrasyon çalışmaları ile Hürriyet Emlak ilan paketi olan Realty World ofisleri web sitesine girdikleri ilanlarını tek işlemle Hurriyetemlak.com’da yayınlama imkanı bulacak.

Hürriyet Emlak İş Ortakları Dünyaya Açılıyor

Hürriyet Emlak sektörde bir ilki gerçekleştirerek Gold paket ve üzeri üyelerin satılık ve konut kategorisindeki ilanlarını 59 ülke ve 79 internet portalında birden ücretsiz olarak yayınlamaya başladı. Bu hizmet ile “Satılık Konut İlanlarınız”  bundan böyle dünya çapında toplamda yaklaşık 12 milyon potansiyel alıcıya ulaşıyor olacak. İlanlar, Katar’dan, Almanya’ya, Birleşik Arap Emirlikleri’nden, Kanada’ya, Çin’den, Amerika’ya tüm dünyada toplam 59 ülkede, 26 dilde tercüme edilerek yayınlanacaktır. 
Detaylı bilgiye Hürriyet Emlak’ın “Yurt dışı ilanlarım” sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Realty World Türkiye Yeni Teknolojilerle Hız Kazanıyor

Konuyla ilgili açıklama yapan Realty World Türkiye Genel Müdürü Sn. Sinan Şerifoğlu “Anlaşma kapsamında Hürriyet Emlak’la ortak yürüttüğümüz alt yapı çalışmalarımızı tamamladık. İlan entegrasyonu teknolojisi ile ofislerimiz hem ilan girişlerinde hız kazanacak hem de portföylerini daha geniş kitlelere ulaştırabilecek” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

İletişim

Mail

Hakkımızda

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve müşteri portföyümüz ile her zaman siz değerli iş ortaklarımızın taleplerini karşılamak bizim görevimizdir.

Kurumsal

E-Bülten

En son haberleri ve güncellemeleri alın

© 2022 – Antalya Projeler – Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım Dijital@